fbpx

Kiedy stosować bazę hybrydową, a kiedy żel budujący?

Zaczniemy od przedstawienia produktów:

Żele budujące Elementary Line to jednofazowe, samopoziomujące żele budujące.
(jednym żelem zbudujesz cały paznokieć). Twardsze od Bazy Frenchy!
Dzielą się na kamuflujące i transparentne. NIE wymagają dodatkowej bazy. Aplikacja? Wystarczy delikatnie wetrzeć w odpowiednio przygotowaną płytkę żel, nałożyć szkielet i zbudować paznokieć
O bazach hybrydowych mieliście już okazję dowiedzieć się więcej:

Zacznijmy od tego, że na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Dlaczego?
Każda płytka paznokcia jest inna! W zależności od jej aktualnego stanu i potrzeb naszej stylizacji, musimy wybrać odpowiedni produkt.

1) Przedłużamy paznokcie, jaki produkt wybieramy?
Żel budujący, im dłuższe wykonujemy przedłużenie, tym bardziej powinniśmy skłonić się do wyboru twardego produktu budującego. Polecamy French Pink lub Cover No.1, będziecie zachwycone ich samopoziomująca konsystencja i ekstremalnie szybkim czasem utwardzania.

2) Jeśli masz bardzo twarde paznokcie i nie decydujesz się na
mega długość przy przedłużaniu powinnaś postawić na?
Bazę Hybrydową S.O.S. Na jej temat pisaliśmy już obszerny artykuł. Idealnie nadbudujesz tym produktem paznokieć i go wzmocnisz. Dzięki temu zabiegowi łatwiej będzie Ci również zapuścić naturalne paznokcie.

3) Gdy widzisz, że paznokcie klientki są już bardziej wymagające, elastyczne, rozdwajają się, pękają lub lakier odpryskuje, wtedy powinnaś wybrać zdecydowanie twardszą bazę i tutaj polecamy Frenchy lub żel Clear czy Glass Pink.

4) Gdy już od początku wiesz, że klientka postawi na French manicure lub Baby Boomer od razu sięgnij po produkt kamuflujący:
Bazy Frenchy lub jeden z żeli: Cover no.1 lub French Pink, a idealną kreskę zmalujesz Colour Gel.

5) Do szybkich uzupełnień salonowych sprawdzą się wszystkie nasze żele. Jeśli jednak cenisz sobie szybki czas utwardzania, wybierz French Pink lub Cover No.1 Jeśli poszukujesz trwałego produktu, który wyeliminuje pieczenie w lampie, Ty i Twoje klientki pokochacie żele: Clear i Glass Pink.

Oczywiście jest również wiele innych czynników determinujących wybór odpowiedniego produktu, a to tylko niektóre z nich. Mamy jednak nadzieję, że już znacznie ułatwiliśmy Wam wybór i ten dylemat szybko zniknie.

Odpowiednio dobrany produkt to gwarancja trwałej, bezpiecznej stylizacji!

Produkt dopasowany do potrzeb płytki, oczekiwań klientki, charakteru pracy wykonywanej przez klientkę, częstotliwości wizyt, dyspozycyjności itd. jest tak samo ważny jak odpowiednie jej przygotowanie i umiejętności stylistki. Wbrew pozorom im gładsza powierzchnia, tym lepsza przyczepność produktu, wiec nie zapominajcie o delikatnym zmatowieniu płytki boczkiem lub Frezem diamentowym. Nie piłujcie naturalnej płytki piknikami. Sugerujemy, aby pilników używać do opiłowania kształtu naturalnej płytki, opracowania produktu lub nadania kształtu przedłużonym paznokciom.

Baza Frenchy Light Pink: 9 tygodni i 1 dzień.
Żel budujący Cover no 1, 7 tygodni. Paznokcie fryzjerki, wolne od zapowietrzeń.

Powyższe zdjęcia przedstawiają stylizacje, mające na celu pokazać przyczepność produktu, jeśli usługa jest umiejętnie wykonana. Należy mieć jednak na uwadze, że jeśli manicure wciąż trzyma się bez zarzutu, nie zwalnia nas to z regularnych wizyt. O tym jednak napiszemy dla Was w kolejnym poście.

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *