Strona główna » Preparaty do paznokci » Cleaner do paznokci

Cleaner do paznokci

Cleaner do hybryd


Podczas stylizacji paznokci należy wykorzystać co najmniej kilka produktów. Istotne są oczywiście same lakiery hybrydowe, które odpowiadają za to, jak prezentuje się finalnie stylizacja. Podobnie znaczenie ma baza i top, które odpowiadają w dużej mierze za trwałość produktu.

Na nic jednak się nie zdadzą najlepsze produkty, jeśli nałożysz je na nieprzygotowaną płytkę paznokcia. Wiesz, w czym tkwi sekret trwałego manicure hybrydowego?

W dobrze odtłuszczonej płytce paznokcia. A żeby odpowiednio ją odtłuścić, musisz użyć cleanera.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalny cleaner, niezastąpiony w każdym salonie. Przyda Ci się przede wszystkim do fachowego przygotowania płytki paznokcia do stylizowania, ale nie tylko. Po zakończeniu malowania, gdy warstwa lakieru nawierzchniowego zostanie utwardzona w lampie, trzeba pozbyć się warstwy dyspersyjnej, mokrej i lepkiej.

Zrobisz to oczywiście za pomocą niezastąpionego cleanera!

Podstawową różnicą pomiędzy klasycznym odtłuszczaczem do paznokci a innymi tego typu produktami, jest moment aplikacji środka. Na samym początku przygotowywania płytki do manicure ścieramy nierówności, zmatowiając powierzchnię paznokcia.

Następnie usuwamy powstały w ten sposób pył – kolejnym krokiem jest właśnie zastosowanie odpowiedniego odtłuszczacza do paznokci, dzięki któremu pozbędziemy się wszelkich elementów niesprzyjających idealnemu przyleganiu lakieru do płytek. 

W ostatnim czasie szczególnie popularne stały się paznokcie akrylowe oraz hybrydowe (czyli utwardzane za pomocą lampy UV) - pozwalają one na przedłużenie naturalnej płytki paznokcia bez konieczności naklejania tipsów. 

 

Cleaner do odtłuszczania paznokci na najwyższym poziomie

 Zdobienie paznokci to całkiem solidna gałąź specjalistycznej wiedzy z pogranicza medycyny, chemii, fizyki i oczywiście estetyki. Ogromna ilość profesjonalnych preparatów i sprzętu, których należy umieć używać, żeby wykonać zjawiskowy manicure, może onieśmielać. Na początku naszej przygody z pięknymi paznokciami, chcemy dowiedzieć się tego, co nurtuje niejedną z nas: czym jest cleaner, skoro nie jest on zmywaczem, ani odtłuszczaczem?

Jeśli szukasz profesjonalnego produktu, który nie zawiedzie Cię w codziennej pracy w salonie, doskonale trafiłaś. Proponujemy Ci skuteczny preparat, który pomoże Ci skutecznie odtłuścić i dobrze przygotować paznokcie do stylizowania.

Pozbędziesz się również warstwy dyspersyjnej po zakończonym manicure hybrydowym. A gdyby tego było jeszcze mało - nasz cleaner pięknie pachnie, nie pozostawiając po sobie woni alkoholu. Sprawdź i przetestuj w swoim salonie!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Dostępność

Cleaner skład


Wiesz już, czym jest cleaner, jak używać, do czego służy i na którym etapie stylizacji jest potrzebny. Odpowiedzmy teraz na pytanie, co zawiera w sobie cleaner? Profesjonalny produkt opiera się o alkohol izopropylowy.

Jeśli produkt ma być używany do odtłuszczania płytki, nie powinien zawierać olejków eterycznych, choć może mieć w składzie substancje zapachowe. To będzie przeznaczony do odtłuszczania cleaner do paznokci.

Czym zastąpić preparat, jeśli nieoczekiwanie go zabraknie? Skoro alkohol jest bazą, będzie on idealnym  zamiennikiem. Możesz także do przetarcia warstwy dyspersyjnej lakieru hybrydowego użyć preparatu odkażającego na bazie alkoholu izopropylowego.

 

Cleaner cena

 

Czy profesjonalny produkt musi być drogi? Oczywiście, że nie! Proponujemy Ci cleaner do paznokci, który sprawdzi się idealnie w Twoim salonie, w każdym momencie. Łączymy wysoką jakość z atrakcyjną ceną. Przekonaj się!

 

Cleaner- co to?

 

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się paznokcie hybrydowe, czyli wykonywane za pomocą lakierów utwardzalnych w lampie UV lub LED, żelowe czy akrylowe oraz hybrydowe. Stosując te metody, można przedłużać naturalną płytkę paznokcia bez potrzeby naklejania tipsów. W ten sposób osiągamy również bardzo wysoką trwałość manicure.

Paznokcie wystylizowane jedną z tych metod, z zachowaniem reguł i wysokiej jakości produktów, mogą utrzymać się bez problemu kilka tygodni i cały czas wyglądać pięknie. Nie zaszkodzą im nawet domowe obowiązki czy praca zawodowa, co jest bardzo istotne.


Jeśli jesteś początkującą stylistką, z pewnością spotkałaś się już z pojęciem odtłuszczacza do paznokci. Wiesz pewnie, że bywa on zamiennie nazywany także cleanerem. Czy tak jest w istocie, czy to poprawne nazewnictwo?

Nie do końca. Cleaner - odtłuszczacz do paznokci - jak najbardziej pełni funkcję odtłuszczającą, jednak ma również inne funkcje. Natomiast odtłuszczacz przeznaczony jest tylko do tego, konkretnego, zastosowania. Cleaner do paznokci - po co się go używa?


Cleaner, odtłuszczacz do paznokci, choć nie są dokładnie tym samym, to cleaner o odpowiednim składzie stosujemy właśnie do odtłuszczenia paznokci, aby je dobrze przygotować do nałożenia innych produktów.

Zatem: cleaner do paznokci, co to jest? Najpierw warto sobie uświadomić podstawową różnicę między nim a klasycznym odtłuszczaczem. Cleaner jest bardziej uniwersalnym preparatem, ale różnica między tymi dwoma produktami to przede wszystkim moment aplikacji.

Na samym początku podczas przygotowywania płytki do manicure ścieramy nierówności, matujemy paznokieć. Powstaje pył, który w kolejnym etapie należy usunąć. I tu właśnie stosujemy odtłuszczacz. Pozwala on usunąć nie tylko pył, ale także inne substancje, które mogą zaszkodzić odpowiedniemu połączeniu naturalnej płytki paznokcia z lakierem. 


 

Co to jest cleaner do paznokci?

 


Postawmy sobie w tym miejscu pytanie: cleaner do paznokci, co to jest? Jest to preparat, który służy przede wszystkim do usuwania warstwy dyspersyjnej (pozwala usunąć lepką warstwę), która powstaje na lakierze utwardzonym w lampie UV, LED.

Ta warstwa pozwala lepiej połączyć się produktom. Cleaner nadaje się także do odtłuszczenia naturalnej na tym pierwszym etapie, jeszcze przed nałożeniem lakieru na paznokieć. 

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

© Follynail