Strona główna » Preparaty do paznokci

Preparaty do paznokci

Płyny i preparaty do pielęgnacji paznokci

 

Piękne paznokcie wymagają odpowiedniego traktowania. Każdy zabieg, jaki na nich wykonujemy, to różnego rodzaju produkty - czy to do pielęgnacji, czy do wykonania stylizacji i sprawienia, że będzie ona trwała. Wśród produktów do wykonywania manicure, poza żelami i lakierami, istotne są także różnorodne preparaty w formie płynu. Bez nich nie stworzysz efektownej stylizacji i nie zadbasz odpowiednio o paznokcie swoje i swoich klientek. Poza produktami, które są konieczne do wykonania stylizacji, żelowej czy hybrydowej, ważnym aspektem jest pielęgnacja paznokci oraz skóry dłoni. Polecamy więc stosowanie oliwek, które zawierają cenne składniki odżywcze, witaminy i substancje nawilżające. Takie produkty nie tylko nawilżają skórki i paznokcie. Można aplikować je na płytkę, aby przyspieszyć wzrost paznokci, jak również zabezpieczyć je przed nałożeniem stylizacji.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Dostępność

Preparaty na wzmocnienie paznokci

 

Wśród preparatów do paznokci w naszym sklepie znajdziesz wszystko, co potrzebne każdej stylistce. Są tu więc primery kwasowe i bezkwasowe, cleaner, oliwki do pielęgnacji skórek paznokci, a także płyny, które ułatwią odsuwanie czy usuwanie skórek, nawet tych narastających. Wszystko to w atrakcyjnych cenach. Sprawdź nasze produkty i usprawnij swoje stylizacje! Płyny i preparaty wysokiej jakości i w niewielkiej cenie. Primer do paznokci to płyn, który wytrawia i odtłuszcza naszą płytkę paznokcia, aby lakier hybrydowy lepiej się trzymał. Przeciwdziała również powstawaniu grzybów na płytce paznokcia. Primery są stosowane nie tylko podczas nakładania paznokci hybrydowych, ale również podczas nakładania paznokci żelowych czy akryli. Zaznaczę jeszcze raz: primer to nie jest lakier hybrydowy, primer też nie jest bazą pod hybrydy, ani żele i jej nie zastępuje. Primer ma za funkcję wzmocnić przyczepność hybryd, żelu czy akrylu. Jak więc używać primera? Stosowanie primera jest bardzo proste. Cały proces nakładania primera jest bardzo prosty. W momencie gdy nadamy kształt paznokciom i zmatowimy paznokcie standardowo przemywamy płytkę cleanerem. Kiedy nałożyć primer na paznokcie? Właśnie teraz. Gdy przemyte są cleanerem nakładamy na paznokcie primer. Primer sam wysycha na paznokciu. Primera nie utwardza się w lampie. Ma on postać wodnistą i z reguły wysychanie primera trwa kilka sekund. Gdy primer już wyschnął nie przemywamy paznokci po raz kolejny cleanerem, a nakładamy bazę i kontynuujemy robienie paznokci według tradycyjnego schematu.

 

Preparaty do pielęgnacji skórek paznokci

 

Płyny i preparaty, które mamy w naszym asortymencie, świetnie sprawdzają się podczas zabiegów wykonywanych na płytce paznokcia. Wśród nich jednym z bardziej istotnych produktów jest oliwka do paznokci i pielęgnacji skórek. Oliwka do skórek świetnie oraz intensywnie nawilża naskórek, skórki wokół paznokci i same paznokcie. Może je również chronić przed uszkodzeniem. Ponadto poprawia ich wygląd i zdrowie, co jest ważne szczególnie w momencie, gdy często wykonywane są na nich stylizacje. Pielęgnacja skórek po zabiegu manicure - odżywienie, nawilżenie, regeneracja Jeśli chodzi o skórki, każda stylizacja paznokci, czy to klasyczny manicure, czy hybrydowy lub żelowy, wymaga pracy ze skórkami. Należy odsunąć je od płytki paznokcia, tak, aby nie zasłaniały jej i aby można było opracować wygodnie cały paznokieć.

Niekiedy skórki zarastają płytkę - wtedy należy najpierw je zmiękczyć potem delikatnie odsunąć lub usunąć całkowicie. Następnym krokiem jest przygotowanie płytki, które polega między innymi na opiłowaniu i zmatowieniu paznokcia. To również pływa na kondycję skórek. Może je wysuszyć, dlatego nic dziwnego, że po zakończeniu wykonywania stylizacji paznokci należy je odpowiednio nawilżyć.


Oliwka ukoi skórę wokół paznokcia, a także wzmocni samą płytkę. Regularnie stosowane oliwki Folly mogą nawet przyspieszyć wzrost paznokcia. Dlatego produkty te warto stosować nie tylko po zakończeniu wykonywania manicure, ale również wprowadzić je do codziennej pielęgnacji dłoni.

W przypadku preparatów do pielęgnacji skórek wokół paznokci, warto wspomnieć również o produktach do zmiękczania skórek. Takie preraty ułatwiają przygotowanie paznokcia do stylizacji. Nałożone przed rozpoczęciem pracy zmiękczają skórki i usprawniają ich usuwanie bądź odsuwanie.

 

Preparaty do pielęgnacji paznokci

 

Wśród płynów i preparatów do pielęgnacji paznokci nie może zabraknąć także produktów, które przeznaczone są typowo do przeprowadzania w bezpieczny sposób stylizacji paznokci. Jednym z ważniejszych produktów, które zakupisz u nas w sklepie, jest primer. To preparat, który nakłada się na płytkę paznokcia przed rozpoczęciem stylizacji. Ma on za zadanie ją odtłuścić, aby zwiększyć przyczepność produktów do paznokcia. Jest stosowany w manicure hybrydowym, żelowym czy akrylowym. Może wydłużyć trwałość manicure w przypadku płytki problematycznej. W naszym asortymencie znajdziesz tego typu preparaty do paznokci. Dostępne są dwa rodzaje primerów: kwasowe i bezkwasowe. 
 

Primer bezkwasowy - idealny do płytek nieproblematycznych, uniwersalny 


Primer bazkwasowy stosowany jest najczęściej. To produkt uniwersalny i sprawdza się w większości przypadków, o ile klientka nie ma problematycznej płytki paznokcia. Zmienia PH paznokcia, jednak jest delikatny i nie powoduje podrażnień. Nie ma też mocnego zapachu. 
 

Primer kwasowy - odpowiedni produkt dla płytki problematycznej, rozwiązuje problem z nietrwałym manicure

 

Drugim primerem jest primer kwasowy. Jest to produkt o mocniejszym działaniu, który sprawdzi się w przypadku występowania problemów z trwałością manicure. Jeśli więc lakier odpada, odpryskuje, zapowietrza się, warto sięgnąć po ten właśnie produkt. Jest on skuteczny szczególnie w przypadku problemów hormonalnych czy problematycznej płytki, na przykład nadpotliwej. Ze względu na mocniejsze działanie, w przypadku podrażnionych skórek wokół paznokcia po nałożeniu preparat może wywołać chwilowe pieczenie.

 

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

© Follynail