Strona główna » Program "Folly Loyal Club"

Program "Folly Loyal Club"


Zasady Programu "Folly Loyal Club"

W ramach naszego sklepu internetowego oferujemy Wam dodatkowe korzyści w postaci Programu "Folly Loyal Club", który umożliwia obniżenie cen oferowanych przez nas produktów. Jest to rodzaj programu rabatowego, który polega na zdobywaniu punktów, które można później przeznaczyć na zakupy w sklepie www. Aby rozpocząć zbieranie punktów należy zarejestrować konto.  Na start otrzymacie 100 pierwszych punktów. Nie masz jeszcze konta? Załóż je TERAZ. 


 

  1. Za każdą wydaną złotówkę otrzymacie 1 punkt. Wartość 1 punktu w przeliczeniu na wartość kwotową to 5 groszy. Dla przykładu przy zakupie za 100 zł brutto otrzymujecie 100 pkt o wartości 5 zł.
  2. Punkty za zakupy naliczane są po sfinalizowaniu zakupów (punkty zatwierdza obsługa sklepu i mogą one być wykorzystane dopiero po zatwierdzeniu). Zatwierdzenie punktów następuje po zaksięgowaniu wpłaty za złożone zamówienie. 
  3. Ilość zgromadzonych punktów można sprawdzić po zalogowaniu do Panelu Klienta. Punkty nigdy nie wygasają i można je wykorzystać w dowolnym czasie.
  4. Dodatkowe punkty można otrzymać za napisanie recenzji o dowolnych produktach z naszej oferty. W tym przypadku za każdą zatwierdzoną recenzję produktu otrzymujecie 50 punktów o równowartości 2,5 zł. Zachęcamy do pisania opinii o naszych produktach. Mamy ich w sklepie kilkaset, także w łatwy sposób możecie zgromadzić znaczącą ilość punktów o wysokiej wartości nabywczej. Punkty zatwierdzamy tylko za recenzje z zaznaczoną opcją "Opublikuj też na Facebooku". Każda recenzja musi mieć min. 150 znaków.
  5. Zebrane punkty możecie w łatwy sposób wykorzystać podczas realizacji zamówienia. Jeżeli na Waszym koncie znajduje się min 500 punktów, to podczas składania zamówienia na stronie koszyka pojawi się okienko z możliwością wybrania zapłaty punktami. W polu ilości punktów należy wpisać jaką ilość punktów przeznaczacie na zapłatę za zamówienie. Możecie przeznaczyć wszystkie posiadane punkty lub tylko ich część.
  6. Maksymalna ilość punktów jaką można przeznaczyć jednorazowo na zakupy to 1000 punktów o równowartości 50 zł brutto.
  7. Minimalna ilość zgromadzonych punktów, aby je wykorzystać w zamówieniu to 500 punktów.
  8. Minimalna wartość zamówienia, aby wykorzystać punkty to 100 zł brutto.
 

Zapraszamy do zabawy.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

© Follynail