fbpx

Business Meeting 2020

Mieliście okazję uczestniczyć w naszym spotkaniu noworocznym ?
Otóż 3 lutego na Zamku w Uniejowie organizowaliśmy meeting z naszymi partnerami biznesowymi.

Zamek w Uniejowie

Miejsce które wybraliśmy na tą okoliczność oczywiście nie było przypadkowe. Zamek w Uniejowie zbudowano w latach 1360-1365, a w  1956-1967 latach odrestaurowano.
Cała budowla jest bardzo klimatyczna, a krajobraz który roztacza się przed oczami, aż zapiera dech w piersiach. Przepiękna, urokliwa zielona okolica pozwoliła Nam na odrobinę relaksu i odprężenia umysłu w przerwach między kolejnymi blokami szkoleniowymi.
Poza podsumowaniem ubiegłego roku oraz wyznaczaniem planów na 2020 urozmaiciliśmy spotkanie o warsztaty.

Trzech prowadzących =
trzy szkolenia.

Przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników, aż 3 bloki szkoleniowe, które dotyczyły różnych aspektów pracy z klientem oraz samorozwoju.
Zaczęliśmy od ,,Siły wspólnego celu – kierunki rozwoju dla partnerów Follynail”. Omówiliśmy cele, zarówno firmy jak i naszych współpracowników.
Wiecie jak ważne jest wyznaczanie sobie konkretnych pragnień oraz jaką satysfakcję otrzymujemy, gdy je zrealizujemy?
Istotne jest to, aby były one osiągalne i mierzalne w czasie.
Warsztat z tego bloku polegał na zapisaniu naszych pragnień i marzeń na 2020 oczywiście z uwzględnieniem ich w czasie.
Kolejne szkolenie, które przygotowaliśmy to ,,Mentalność zwycięzcy – jak wygrać z samym sobą by móc więcej”. Było to doskonałe uzupełnienie pierwszego bloku warsztatowego. Jaką korzyść przyniesie nam spisanie wszystkiego, jeśli nawet my sami nie będziemy wierzyć, że faktycznie jesteśmy w stanie to osiągnąć?
Na zakończenie zmierzyliśmy się z obsługą klienta w salonach partnerskich, a szkolenie dotyczyło ,,Efekt WOW – Psychologia Obsługi Klienta w salonach Folly Nailsroom”. Ciekawe zajęcia w formie warsztatów, dzięki którym mogliśmy dowiedzieć się np. jaki mamy typ osobowości oraz to jakie rozwiązania wprowadzać w salonach, aby wciąż Was zaskakiwać.

od lewej: Jan Dobrowolski, Łukasz Pustelnik, Barbara Bebej, Arkadiusz Bebej.

Do Uniejowa zaprosiliśmy naszych partnerów biznesowych, czyli dystrybutorów, salony partnerskie Folly Nailsroom oraz Ambasadorów.
Na meetingu oczywiście nie mogło zabraknąć naszych Instruktorek, które na ten tytuł pracowały ponad rok, a cykl szkoleń zwieńczony został egzaminem weryfikującym wiedzę nie tylko praktyczną, ale i teoretyczną.
Na szkolenia w Polsce zapraszamy do Katarzyny Lewandowskiej w Oławie (okolice Wrocławia), Patrycji Mazurek w Lublinie, Agaty Zychowicz-Adamiec w Mińsku Mazowieckim, Pauli Nyc w Warszawie. Nasze dziewczyny to również silna grupa Instruktorek w Netherlands. Odwiedźcie je w Lisse, Gabriela Wieczorek; Almelo, Magdalena Gucewicz; Tilburg, Monika Szczepańska.

od lewej: Gabriela Wieczorek, Magdalena Gucewicz, Monika Szczepańska, Małgorzata Petrykowska, Katarzyna Lewandowska, Małgorzata Wiśniewska

Meeting to nie tylko świetna okazja do warsztatów.
To idealne wydarzenie do integracji, ale… o tym opowiemy Wam innym razem!

Dziękujemy za to, że byliście z Nami w tym wyjątkowym dniu!

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *