fbpx

Planer 2021 – więcej niż kalendarz!

planner 2021 więcej niż kalendarz
format b5 układ dzienny

Planer 2021 od Follynail, to coś więcej, niż zwykły kalendarz. To niezbędny atrybut każdej mniej lub bardziej zorganizowanej kobiety. Stworzony z myślą po to, by Twój dzień zapisany na jednej ze stronic More Tan Planner zyskał na jakości Twoich codziennych zadań!

Spis treści:

 1. More Than Planner – Planner 2021
 2. Wyznaczaj cele i krocz dzielnie ku ich realizacji!
 3. Wykorzystaj swój czas efektywnie!
 4. Dzienny układ kalendarza
 5. Planner w super twardej oprawie
 6. Zdrowie najważniejsze!
planer 2021 twarda oprawa
Planer 2021 w wygodnym formacie B5 oraz twardej oprawie.

Z poniższego artykułu dowiesz się, jak za pomocą dobranego pod siebie Plannera zorganizować swój czas efektywnie. Podpowiemy jak wyznaczać cele i je realizować, jak rozplanować każdy dzień czy też w jaki sposób znaleźć odrobinę czasu dla siebie. To wszystko da Ci More Than Planner 2021.

More Than Planner – Planner 2021

Każdy dzień niesie ze sobą mnóstwo pomysłów i planów. Każdego dnia stają przed Tobą nowe wyzwania, a Ty, pełna pasji i zaangażowania, chcesz realizować je jak najlepiej. Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji swojego życia, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy Planer na cały przyszły rok. Wszystko co ważne, zaczyna się w głowie, a zatem weź w rękę nasz More Than Planner i rozpisz swój plan na sukces! Nasz kalendarz sprawi, że wszystkie Twoje cele i marzenia staną się namacalną realnością. Dzięki jego zawartości poznasz i zrozumiesz siebie. To pierwszy krok ku temu, by wkraczając w nowy rok 2021 z More Than Planner wcielić w życie zmiany, o których myślisz już od tak dawna!

Wyznaczaj cele i krocz dzielnie ku ich realizacji!

Podobno słowo pisane jest równe słowu wypowiedzianemu, ale w życiu zyskuje to zupełnie inne znaczenie. Ile razy powtarzałaś sobie, że „od jutra” będzie inaczej? Pewnie zbyt wiele, takie jest życie, ciężko nam wprowadzić w nie radykalne zmiany, nawet jeśli mają nam one wyjść na lepsze. Sprawa wygląda inaczej, kiedy zaplanujesz wszystko krok po kroku, zapisując skrupulatnie wyznaczone cele i zadania – czy to na dzień jutrzejszy czy na kolejny tydzień, miesiąc, a nawet rok. Jeśli potrzebujesz odpowiedniego narzędzie, które pomoże Ci w realizacji swoich planów, zadba o Twój psychiczny komfort i dodatkowo będzie cieszyć oko estetyką podania, sięgnij po More Than Planner – znajdziesz w nim wszystko, czego Ci potrzeba.

Wykorzystaj swój czas efektywnie!

Jeśli nie potrafisz skupić się na zadaniach dnia codziennego, brak organizacji doprowadza Cię do białej gorączki, a Twoje myśli kłębią się w głowie, nie pozwalając na chwile wytchnienia, potrzebujesz pomocnika w zorganizowaniu swojego czasu. Zapisywanie myśli sprawi, że staną się one bardziej uporządkowane, a dzięki temu spokój, o którym marzysz, przyjdzie do Ciebie i ukoi Twoje zszargane nerwy.
Zatem jeśli masz problem z:
– osiągnięciem efektów codziennej pracy
– wyznaczaniem sobie celów
– zmęczeniem i brakiem czasu, brakiem celu
– zaniedbywaniem bliskich relacji i samej siebie

…najlepszy prezent, jaki możesz sobie podarować – More than Planner 2021 – Twój piękny planner dzienny.

Wybierz Planner dopasowany do siebie i ciesz się organizacją Twojego życia. Z nim poczujesz się bezpiecznie, rozpiszesz poszczególne dni albo zaplanujesz miesiąc w specjalnie przygotowanej na to zakładce poprzedzającej każdy kolejny miesiąc roku. Z More Than Planner możesz zacząć dbać lepiej o swój czas, styl życia na każdym polu i zyskasz wszystko, czego potrzebujesz, by każdy dzień był idealny w kwestii jego organizacji.

Dzienny układ plannera!

Każdy dzień w More Than Planner to dwie kolumny – Twoja lista zadań – jedna przeznaczona na życie zawodowe, a druga na życie prywatne. Dzięki takiej jasnej organizacji dnia codziennego znajdziesz czas zarówno na pracę, jak i czas dla bliskich i ważnych dla Ciebie osób – bez tego ani rusz – Planner Ci w tym pomoże! Dodatkowym atutem Plannera jest rozpiska godzin – od 8.00 do 20.00 – to mała sugestia z naszej strony, że praca wymaga kiedyś jej zakończenia – jeśli w ferworze obowiązków o tym zwyczajnie zapomnisz.Pamiętamy jednak, że doba ma 24h, dlatego też zostawiliśmy wolne miejsce od godziny 20.00 – aż do północy na dodatkowe notatki, żebyś mogła rozplanować sobie także i czas wolny.

Planner w super twardej oprawie

Twój osobisty Planner ma Ci towarzyszyć zawsze i wszędzie, a zatem musi być nie tylko praktyczny, ale i wytrzymały. Dlatego też zdecydowaliśmy się postawić na komfortową i odporną na uszkodzenia okładkę w twardej oprawie, aby dzień po dniu, przez cały kolejny rok, Twój planner był razem z Tobą, gdziekolwiek tylko zechcesz. Plusem jest również rozmiar Plannera – format B5 nie jest ani za duży, ani za mały, wygodny do noszenia w każdej damskiej torebce czy też plecaku, nie zajmie zbyt wiele miejsca, a mimo tego jego rozmiar jest na tyle optymalny, by przejrzyście móc planować i rozpisywać w nim każdy kolejny dzień roku.

Zdrowie najważniejsze!

Z naszym Plannerem nie tylko zorganizujesz dobrze dzień czy wykorzystasz go jako planner tygodniowy, ale także zadbasz z nim o swoje zdrowie. Monitując cykl miesiączki w specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni wraz z rozpiską badań w miejscu notatek na ważne daty – a zatem Planner da Ci poczucie panowania nad swoim życiem, nie tylko w kwestii pracy, ale także w sprawach niezmiernie istotnych, jak zdrowie. Pamiętaj – papier przyjmie wszystko, zatem Nasz More Than Planner dla kobiet pochłonie również treści osobiste, takie jak rozmyślania o swoim życiu czy tygodniowy raport z osiągniętych, osobistych sukcesów – możesz wykorzystać plannera do czego tylko chcesz!

planer wygodnie podsumowane wydatki, skrócony harmonogram oraz cykl menstruacyjny.
Po każdym miesiącu wygodnie podsumowane wydatki, skrócony harmonogram oraz cykl menstruacyjny.


Wysyłka plannerów nastąpi nie wcześniej niż 21.12.2020 r. oraz nie później niż 31.12.2020 r.*

*Wszelkie terminy mogą ulec wydłużeniu w związku z aktualną sytuacją epidemiczną, która może wpłynąć na produkcję, jeśli nastąpi zachorowanie u pracowników sklepu lub drukarni. 

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *