fbpx

Żele budujące Elementary Line Follynail

W ofercie Follynail aktualnie znajdziecie 4 żele budujące. Przedstawimy ich charakterystykę, dzięki czemu możecie wybrać produkt idealny dla siebie. Taki, który zrewolucjonizuje Waszą pracę w salonie.

Żele są jednofazowe!

Oznacza to, że jednym produktem budujemy cały paznokieć. Nie wymagają aplikowania dodatkowej bazy. Wystarczy wetrzeć cieniutką warstwę żelu w paznokieć i gotowe.

Żele są samopoziomujące.

Odpowiednia aplikacja żelu sprawi, że nie będziecie już musieli go piłować. Zaoszczędzony czas podczas stylizacji możecie wykorzystać np. na zdobienia których Step by Step znajdziesz na naszym YT.

Pojemność stworzona z myślą o Tobie!

Znajdziecie je w dwóch pojemnościach: 15 ml oraz 50 ml. Dlaczego?
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ich poznać, to koniecznie dajcie im szansę. Wystarczy zamówić po każdym z 4 żeli w pojemności 15 ml. Jeśli jednak już je znacie i kochacie, śmiało wybierajcie większą pojemność, czyli 50 ml!

Aplikacja żelu Elementary Line Cover no 1 ❤️

French Pink bez piłowania!

https://www.instagram.com/p/B_ufHWrF9Fd/

Są kamuflujące i transparentne:

Kamuflujące:

French Pink

Produkt w kolorze mlecznego różu. Dzięki swojej barwie, delikatnie koryguje defekty naturalnej płytki. Polecany jest szczególnie do stylizacji typu: NATURAL LOOK, FRENCH czy Baby Boomer. Żel nie spływa na skórki i jest perfekcyjny do zaciskania. Nie rozpręża się po zaciskaniu, a z Folly FORMS tworzy duet niezastąpiony. Żel French Pink z linii Elementary cechuje się bardzo dobrą przyczepnością i trwałością. Ze względu na szybki czas polimeryzacji, a w konsekwencji na odczuwalne pieczenie polecamy pracę naprzemienną, 1:1. 
Czas utwardzania:
lampa Led: 5 s. do zacisku, 15 s. w pełni utwardzony. *

UWAGA! Żel może piec w lampie

Cover no 1

Właściwościami zbliżony do French Pink, jednak o zdecydowanie ciemniejszej barwie. Dzięki wysokiej pigmentacji jest żelem kamuflującym, ale nadal budującym. Można pod nim ukryć niedoskonałości naturalnej płytki paznokcia lub uzyskać piękny NUDE LOOK czy MANEKIN NAILS. Ten samopoziomujący żel charakteryzuje się wysoką trwałością i doskonałym kryciem. Ze względu na szybki czas polimeryzacji i odczuwalne pieczenie w lampie, polecamy pracę naprzemiennie, 1:1. 
Czas utwardzania:
lampa Led: 5 s. do zacisku, 15 s. w pełni utwardzony. *

UWAGA! Żel może piec w lampie

Transparentne:

Glass Pink

Przeźroczysty żel budujący o delikatnej różowej barwie. To odpowiedni produkt do szybkich uzupełnień salonowych. Dzięki wysokiej elastyczności można nim utwardzać naturalną płytkę. Żel stworzony z myślą o komforcie klientki, jego największym atutem jest wyeliminowane uczucie pieczenia w lampie.
Czas utwardzania:
lampa Led: 30s*

Clear

Przeźroczysty żel budujący. Przez wykorzystanie filtru UV wyeliminowana została możliwość zażółceń. Żel Clear z linii Elementary to odpowiedni produkt do uzupełnień salonowych. Dzięki wysokiej elastyczności można nim utwardzać naturalną płytkę. Żel stworzony z myślą o komforcie klientki, ponieważ jego największym atutem poza właściwościami samopoziomującymi jest wyeliminowane uczucie pieczenia w lampie.
Czas utwardzania:
lampa Led: 30s*

Jesteś profesjonalistą?
Skorzystaj z rabatu -20%!

Jest to uwarunkowane mocą, jakością i czasem użytkowania lampy*

WAŻNE: opakowanie z żelem nie powinno stać w polu
promieni słonecznych, lamp UV lub LED
Spread the love

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *