Strona główna » Program Partnerski Follynail

Program Partnerski Follynail

Dołącz do Programu Partnerskiego Follynail


Program Partnerski Follynail to fantastyczna forma współpracy dzięki której możesz osiągnąć dodatkowe korzyści finansowe. Za zamówienie złożone przez klienta który wszedł do sklepu z Twojego polecenia np. poprzez banner reklamowy lub link partnerski umieszczony na Twoim Facebooku lub Instagramie otrzymasz pakiet punktów. Warunkiem otrzymania punktów jest opłacenie przez klienta zamówienia. Punkty naliczane są jako stały % od wartości zamówienia.


1 PKT = 1 PLN

Zdobyte punkty możesz wykorzystać w przyszłości na zakupy w naszym sklepie lub możesz wymienić je na gotówkę!

Jeśli w pełni chcesz korzystać z uczestnictwa w Programie Partnerskim Follynail to skorzystaj z przygotowanych przez Nas banerów reklamowych i umieść je na swojej stronie www, Blogu lub w Social Mediach zachęcając swoich odbiorców do dokonania zakupów w naszym sklepie. Pamiętaj aby oprócz banerów w treści postu zawsze publikować swój osobisty Link Partnerski, do którego masz dostęp na swoim koncie w sklepie. Dzięki temu będziemy wiedzieć, że klient wchodzący do sklepu trafił do Nas z Twojego polecenia.

Prowizja CPS (Cost Per Sale) czyli prowizja od każdej sprzedaży z Twojego polecenia, którą oferujemy w Programie Partnerskim jest bardzo atrakcyjna i wynosi 15%.


 
PRZYKŁAD
Z Twojego polecenia (poprzez Twój link partnerski) trafiło do sklepu follynail.com 50 klientów. Każdy z nich dokonał zakupów na kwotę 200 zł. Z każdego zamówienia należy się Tobie 15% czyli 30 PLN. Gdy pomnożysz to przez 50 klientów to daje kwotę 1500 PLN prowizji dla Ciebie. Tę kwotę wykorzystasz na zakupy w sklepie lub wypłacimy Ci ją w formie gotówki, każdorazowo gdy wysokość uzbieranej na Twoim koncie prowizji wyniesie 500zł. Do wypłaty gotówki będzie konieczne zawarcie dodatkowej umowy zlecenie lub umowy o dzieło w momencie wypłaty pieniędzy. 

Wybór formy gratyfikacji należy do Ciebie!


Dodatkowo jako nasz Partner okazjonalnie będziesz otrzymywać swój osobisty KOD RABATOWY, który będziesz udostępniać swoim odbiorcom na swoich kanałach i serwisach. Dzięki temu oni otrzymają zniżkę na zakupy, a Ty dodatkowo prowizję za sprzedaż. Użycie Twojego kodu automatycznie przypisuje dany zakup do Twojego konta w Programie Partnerskim i nalicza Tobie korzyści.

Im więcej będziesz promował swój LINK PARTNERSKI, BANERY oraz KOD RABATOWY tym większa ilość klientów trafi z Twojego polecenia do sklepu FOLLYNAIL, a dzięki temu Twoje prowizje będą rosnąć! 

Na Twoje konto zaliczane będą zakupy dokonane przez klientów w ciągu 60 dni od kliknięcia w baner czy też link partnerski – co oznacza, że nie musisz się martwić, że ktoś nie dokona zakupu od razu. 

 
UWAGA!
Za każdą wydaną przez klientów złotówkę otrzymasz 0,15 punktu (15% wartości zamówienia). Wartość 1 punktu w przeliczeniu na wartość kwotową prowizji dla Ciebie to 1 PLN. Dla przykładu przy opłaconym zamówieniu za 100 zł brutto otrzymujesz 15 pkt o wartości 15 zł. (CPS = 15%) Punkty będą naliczane za wszystkie złożone przez klienta zamówienia. W chwili kiedy klient złoży pierwsze i kolejne zamówienie do Twojego konta zostaną dodane punkty. 


Jeśli chcesz dołączyć do Programu Partnerskiego Follynail to najpierw musisz zarejestrować konto klienta w sklepie.
Możesz to zrobić klikając w poniższy link:REJESTRUJ KONTO KLIENTA


Po dokonaniu rejestracji wejdź do PANELU KLIENTA i przejrzysz szczegóły konta. Znajdziesz tam swój unikalny LINK POLECAJĄCY oraz strefę BANERÓW PARTNERSKICH do pobrania.


Zaraz po utworzeniu konta będziesz mógł/a rozpocząć aktywność promocyjną. Na start wykorzystaj do tego swoje profile społecznościowe. Możesz korzystać ze wszystkich materiałów graficznych dostępnych w Panelu Klienta oraz w naszych Social Mediach. Możesz pobrać każdą naszą grafikę czy też zdjęcie, stworzyć swój autorski opis, dołączyć do tego swój link polecający i zaprosić swoich odbiorców do zapoznania się ze sklepem i marką Follynail. Możesz również tworzyć swoje własne kreacje reklamowe, publikować zdjęcia, filmiki nt. produktów itd.
Puść wodzę fantazji i działaj!


Jeśli prowadzisz Bloga lub Vloga to wiesz co robić :-) 

Bądźcie kreatywni!

Zapraszamy w współpracy!


PS. Koniecznie śledźcie naszego firmowego
Bloga gdzie znajdziecie inspiracje dla siebie, a także pomysły na to jak skutecznie działać w Programie Partnerskim Follynail.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

© Follynail